Mięta szturmem wkroczyła na tegoroczne wybiegi. Najbardziej niejednoznaczny z pastelowych kolorów świetnie przyjął się na ulicy w postaci toreb, chust, przewiewnych koszul, a nawet obcisłych rurek. Paleta zieleni to nieskończone źródło inspiracji, które może być wzbogacone domieszką mentolowego błękitu czy limonkowej żółci.

Reklama
Sezonowy rarytas! / Media

Miks mięty, cytryny, bieli i błękitu to prawdziwa uczta dla oczu i zmysłów. Ubrania w tych kolorach tworzą pełną słodyczy i energii lemoniadę, doskonałą na plażowe wypady i morskie podróże. Słomiany kapelusz czy wiklinowy koszyk mogą stanowić dopełnienie perfekcyjnej letniej stylizacji. Warto pamiętać również o miętowych strojach kąpielowych, które będą rządzić tego lata! W parze z limonkowymi dodatkami stworzą orzeźwiający, radosny i pełen życia duet godny polecenia na gorące dni.

Sezonowy rarytas! / Media

Mięta i delikatny odcień limonki kojarzy się również z odświeżającymi mentosami i cukierkami, dlatego w modzie mogą przybierać pastelowy, lekko niebieski kolor. Płynna granica między zielenią i barwami nieba tworzy mnóstwo możliwości łączenia, mieszania i żonglowania wszystkimi odcieniami, które zaliczamy do miętowo-limonkowego trendu. Melon, świeżo skoszona trawa, groszek lub koniczyna – warto się rozglądać w poszukiwaniu oryginalnych odsłon zieleni. W maju rozkoszuj się cytrynowo-miętowym smakiem! To najlepszy czas, aby zatopić się w ożywczo-słodkim trendzie i bez skrępowania nosić go od stóp do głów.

Sezonowy rarytas! / Media

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!