Aktorka Halle Berry poszła w ślady modelki Cindy Crawford i rozpoczęła współpracę z popularną marką obuwniczą Deichmann. Kolekcję "5th Avenue by Halle Berry" będzie można nabyć w Europie już w marcu.

Reklama

Choć buty Deichmanna należą do tańszych, niemiecka marka nie rezygnuje z reklamowania ich przy pomocy znanych gwiazd. W poprzednich sezonie była to supermodelka Cindy Crawford, zaś najnowsza kolekcja ma być dziełem zdobywczyni Oscara, Halle Berry.

Już 5 marca do sklepów sieci ma trafić 40 modeli butów, których ceny zaczynają się od 35 euro. Tak demokratyczny pułap cenowy bardzo spodobał się Berry.

"To obuwie, na które może sobie pozwolić każda kobieta. Buty mają umiarkowane ceny, ale są bardzo stylowe. Takie było założenie tej kolekcji" - powiedziała gwiazda.

Kolekcja będzie zgodna z wiosennymi i letnimi trendami. Nie zabraknie butów z odkrytymi palcami (tzw. peep-toe), sandałów z paskami i czółenek z odkrytą piętą.

Halle Berry nie pierwszy raz wchodzi na masowy rynek. Aktorka ma już na swoim koncie dobrze sprzedające się w popularnych drogeriach autorskie perfumy "Halle". Zresztą ostatnio rynkiem obuwia zainteresowało się wiele gwiazd. Swoją kolekcję wypuściła brytyjska projektantka Cheryl Cole i amerykańska aktorka Rachel Bilson. Na klapkach całkiem dużo zarobiła w przeszłości topmodelka Gisele Bundchen.