Nazwa projektanckiego duetu sióstr Miller pochodzi od daty urodzin aktorki, które przypadają na 28 grudnia. Sienna i Savannah. rozpoczęły współpracę w 2007 roku i od początku ich modowe propozycje spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. W końcu Sienna to jedna z najlepiej ubranych brytyjskich gwiazd, zaś Savannah jest z wykształcenia projektantką mody.

Reklama

- To było cudownych sześć lat w Twenty8Twelve, ale czujemy, że czas zająć się czymś innym. Życzymy marce dalszych sukcesów - powiedziały projektantki - celebrytki. Jak się okazało, mimo ich rezygnacji marka wciąż pozostanie na rynku mody. Zmieni się tylko nazwa. Dotychczasowe "Twenty8Twelve by S.Miller" zastąpi "Twenty8Twelve London".

Co więcej: nowa kolekcja na sezon jesień/zima 2012 będzie - po przerwie - pokazana podczas nadchodzącego Londyńskiego Tygodnia Mody - najważniejszego londyńskiego święta mody. Po raz pierwszy Twenty8Twelve debiutowało na fashion week w 2009 roku.

- Współpraca z siostrami Miller układała się wspaniale. Od początku naszą misją było stworzenie bardzo współczesnej, skupionej na designie, marki. Ważna jest dla nas także jakość i wykończenia. Twenty8Twelve kojarzy się z unikalnym, brytyjskim stylem i dalej zamierzamy iść tym tropem. A Sienna i Savannah Miller zawsze będą częścią historii Twenty8Twelve - powiedział Nish Soneji, dyrektor zarządzający marki.