29 i 30 października Gok Wan przyjedzie do Łodzi na zaproszenie Centrum Handlowego Port Łódź i podda metamorfozie zwyciężczynie konkursu "Gok Wan czeka na Ciebie!".

Reklama

Pierwsza z nich, Agata Balińska, do konkursu zgłosiła się, by odzyskać dawną renomę dobrze ubranej i zadbanej kobiety, świadomej swej wartości. Pani Agata cztery lata temu urodziła córeczkę.

PAP/EPA

"Od tego czasu gdzieś zagubiła się we mnie chęć dobrego wyglądu i zainteresowanie modą. Dziś, co rusz zaliczam modowe wpadki. Chciałabym nie obawiać się upływającego czasu i odnaleźć styl, w którym będę się dobrze czuła" - powiedziała Agata Balińska, 44-letnia mieszkanka Pabianic.

Na zmianę wizerunku może liczyć także Jolanta Krasińska, druga zwyciężczyni konkursu, która ma problem ze znalezieniem modnych ubrań w odpowiednim dla niej rozmiarze.

"Chcę się czuć i wyglądając młodo oraz seksownie. Chociaż raz w życiu mam szansę zostać księżniczką i zaskoczyć mojego księcia i dzieciaki" - powiedziała 31-letnia mieszkanka Szczercowa.

PAP/EPA

Już w najbliższy weekend zobaczymy, jakie stylizacje wyczaruje Gok Wan i przekonamy się, czy marzenia pań spełnią się. Ponadto stylista weźmie udział w pokazach mody, opowie o aktualnych trendach, doradzi, jak powinniśmy się ubierać, by zawsze wyglądać i czuć się świetnie, nie wydając na stroje i dodatki fortuny.

Gok Wan jest brytyjskim stylistą i konsultantem mody o chińskich korzeniach. Początkowo wiązał swoją karierę z aktorstwem i ukończył nawet prestiżową Central School of Speech and Drama w Londynie. Szybko jednak odkrył, że to moda jest jego największą pasją.

Jednym z najsłynniejszych stylistów na Wyspach stał się dzięki programowi "Jak dobrze wyglądać nago", w którym udawało mu się namówić kobiety o różnych sylwetkach, aby pozowały nago. Wan doskonale wie, jak wyleczyć kobiety z kompleksów, ponieważ jako nastolatek ważył 130 kg. Teraz stara się walczyć z falą chorobliwej otyłości wśród młodych Brytyjczyków przekonując jednocześnie kobiety, że pełne kształty to nie grzech.