W butiku znajdą się jesienno-zimowe propozycje z kolekcji "Day off" Agaty Wojtkiewicz prezentowanej na wiosennej edycji Fashion Week Poland. Wśród nich znajdą się sukienki, w których chodzą m.in. Beata Sadowska, Natalia Kukulska oraz Lidia Popiel.

Reklama

Tej edycji pop-up shopu towarzyszyć będzie cykl warsztatów i spotkań ze specjalistami, którzy doradzą gościom w zakresie mody, designu i wizażu. Sobotnie spotkanie poświęcone jesiennym trendom w modzie poprowadzi zaś sama Agata Wojtkiewicz. Dzień później Katarzyna Rychlewska podpowiadać będzie jaka biżuteria jest modna tej jesieni i z czym można ją łączyć.

Natomiast 29 października projektantki designerskiego obuwia opowiedzą o tym, w czym chodzić jesienią i zimą, by być wyjątkowo modnym.

"Chcę pokazać łodzianom i wszystkim gościom odwiedzającym Łódź podczas październikowych festiwali, jakie trendy będą królować na polskich ulicach w ciągu najbliższych miesięcy" - zapowiada projektantka.

Jesienny pop-up shop będzie działał przez 10 dni do 31 października. To druga edycja showroomu Wojtkiewicz w Manufakturze. Pierwszy raz pojawił się on w kwietniu tego roku.