Wszystko zaczęło się od bloga Makelifeeasier.pl, którego Kasia założyła wraz z przyjaciółką. Lekkie i przyjemne posty na temat mody i nowych trendów, zdjęcia ze stylizacjami, porady zakupowe i ciekawe przepisy kulinarne, szybko zyskały ogromną popularność. O Kasi zaczęły pisać media, które zachwycały się nie tylko świetnym stylem córki premiera, ale także chwaliły ją za ekonomiczne podejście do mody, z którym mogą identyfikować się czytelniczki.

Reklama

Popularność Kasi-blogerki postanowiło wykorzystać wydawnictwo Edipresse Polska, które właśnie wypuściło na rynek nowy tytuł. Jak informuje portal Wtualnemedia.pl, na łamach magazynu "Flesz", Kasia będzie prowadziła rubrykę "Trendy Kasi Tusk" w której zaprezentuje zdjęcia swoich stylizacji wraz z krótkim ich opisem.

"Kiedy Kasia założyła bloga, postanowiliśmy napisać o tym tekst w „Party”. Robiąc research do " Party" okazało się, że jej blog cieszy się ogromnym powodzeniem. Kiedy przyjrzeliśmy się mu bliżej, uznaliśmy, że recepta na sukces to nie tylko nazwisko Kasi. Ona po prostu pokazuje świetne stylizacje - zawsze modne i - co bardzo ważne - w bardzo przystępnych cenach. Czytelniczka „Flesza” uwielbia trendy, chce sie ubierać w modne ciuchy, ale nie chce wydać na to majątku. I Kasia Tusk świetnie sobie z tym radzi" - powiedziała cytowana przez Wirtualnemedia.pl Aneta Wikariak, redaktor naczelna „Flesza”.

Modowego bloga Kasi znajdziecie TUTAJ. Co sądzicie o stylu córki premiera?

Newspix / MICHAL FLUDRA