Natali Germanotta ma zaledwie 19 lat i już sprecyzowane marzenia odnośnie swojej przyszłości zawodowej. Młodsza siostra Lady Gagi zamierza bowiem zostać projektantką odzieży. Natali właśnie dostała swoje pierwsze ważne zlecenie by zaprojektować kostiumy do nowej produkcji "Simon Says", która będzie wystawiana na Broadwayu.

Natali szlifuje talent projektantki w Parsons, jednej z najlepszych szkół na świecie, a w swoim zawodowym CV ma już staż u projektantki Alison Parris. Niewątpliwie wiele pomysłów i inspiracji młoda Włoszka czerpie od swojej słynnej siostry. Lady Gaga, choć zajmuje się muzyką, znana jest ze swojego zamiłowania do mody i kreowania nowych trendów. Artystka wielokrotnie była nagradzana i tytułowana "gwiazdą o najbardziej oryginalnym stylu" przez największe modowe magazyny. Jeśli siostra ma choć odrobinę jej talentu, odwagi i kreatywności, z pewnością na dłużej zadomowi się w świecie mody. Pytanie tylko, czy zdoła wyrobić sobie swoją własną renomę i rozwinąć karierę zbudowaną na własnym talencie, a nie na plecach słynnej siostry. 

Sztuka "Simon Says" będzie miała swoją premierę na Broadwayu już tej jesieni. Niebawem przekonamy się zatem, czy Natali prezentuje równie oryginalne i nietuzinkowe podejście do stroju jak Lady Gaga.