"Uwielbiam robić zakupy w H&M i współpracowałam z tą marką już na wielu polach. Moja filozofia jeśli chodzi o urodę i modę opiera się przede wszystkim na byciu sobą i poszukiwaniu własnego stylu. Przygotowane przeze mnie ubrania są współczesną klasyką, którą każdy powinien mieć w swojej szafie. Dodałam też trochę koloru" - powiedziała Leigh Lezark.

Reklama

Lezark spotkała swoich kolegów z The Misshapes - Geordona Nicola i Grega K, w 2002 roku, w dwa tygodnie po przyjeździe do Nowego Jorku, gdzie zaczęła naukę w Hunter College. Szybko stali się ikonami nowojorskich klubów. Razem odbyli tournee po Stanach, Europie, Azji i Południowej Ameryce. Jako support współpracowali z Courtney Love, The Killers, Debbie Harry i Bloc Party.

Muzyka to nie jedyna inspiracja Leigh Lezark. DJ-ka zna się także na modzie i sztuce i często współpracuje z przedstawicielami tych dziedzin. Wraz z zespołem stworzyła wiele muzycznych kompilacji na pokazy mody takich marek jak Chanel, Calvin Klein, House of Holland, Visionaire czy L.A.M.B. Muzyka The Misshapes uświetniała także imprezy organizowane przez The Metropolitan Museum of Art, The Museum of Contemporary Art, Los Angeles czy Sotheby's.