Jak czytamy w "Fakcie":

- Mimo że wygrała pierwszą edycję modowego show TVN, musi bardzo się starać, żeby zrobić oszałamiającą karierę. A w jej wypadku nie będzie to wcale takie proste.

– Paulina jest za niska zarówno do pokazów, jak i do większości sesji modowych. Będzie jej zdecydowanie trudniej zrobić karierę – mówi nam Anja Rubik, która niedawno znalazła się na trzecim miejscu listy najlepszych modelek świata. – Będę jednak trzymać kciuki, żeby się jej udało – dodaje polska top modelka. 

O ile na wzrost Papierska nie ma wpływu, o tyle może, a według Rubik nawet powinna, popracować nad pewnością siebie. Mimo że Paulina po zwycięstwie w programie „Top Model. Zostań modelką” zapewniała, że nie jest już cichą, szarą myszką, wciąż brakuje jej siły przebicia.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Britney Spears w komiksie"


A to jest bardzo ważne w zawodzie modelki. – Paulina powinna nadal pracować nad swoją osobowością. Musi też być bardziej przekonująca – tłumaczy Anja.

Gdzie według Rubik Papierska może więcej osiągnąć niż na wybiegach mody i w sesjach zdjęciowych? – Paulina ma największe szanse na pracę w reklamach telewizyjnych. Dlatego powinna popracować nad plastycznością twarzy i musi odkryć w sobie talent aktorski – wyjaśnia nam Anja Rubik.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Britney Spears w komiksie"