Inne
Reklama

Hitem nadchodzącej jesieni w Mohito są powracające, charakterystyczne motywy stylu retro wyrażone w dopasowanych żakietach czy ołówkowych spódnicach. Motywy kwiatowe, czarno-białe groszki, prawdziwa „Dolce vita“. Zmysłowość i kobiecość to znów modne atuty.

Jeśli chodzi o obowiązujące zestawienie, jesień ma upłynąć w stylu eklektycznym: nietypowych połączeniach różnych deseni oraz elegancji z codziennością.

Na pogodę w kratkę? Tartan!

Znamiennym jest też powrót tartanu. Krata łączona z dżinsem, motywami kwiatowymi, wełną daje tej jesieni bardzo modny look. Różnorodność łączeń pozwala na niebanalne zestawienia, przełamując wyobrażenie o pogodzie w kratkę.W jesienny chłód nie może zabraknąć miękkich i ciepłych dzianin. W linii swetrów, tunik i szali główną rolę gra wełna, splot, ciekawe drapowania tworzące formę o niebanalnej strukturze.

Elegancja w stylu casual

Ciekawym akcentem jest mocno zarysowany trend a la COCO. To portret współczesnej fashionistki, która zestawia żakiecik z jeansami, kokardki czy serduszka z denimową kurtką. Takie połączenie ponadczasowej elegancji z nieformalnym stylem codziennego życia wielkiego miasta jest na topie.Reklama
Inne