Default
Reklama

Mohito dla jednej ze swojej kolekcji szukało inspiracji na czarnym kontynencie. Mnogość faktur, barw i ekspresji dzikiego świata Afryki - oto, czego można spodziewać się po kolekcji.

DefaultAfryka od zawsze intryguje i inspiruje świat mody. Mowa o monochromatycznych kolorach ziemi, zwierzęcych motywach, nacięciach do złudzenia przypominających cięcia tygrysimi pazurami czy faktury i wzory niemal identyczne z tym co na grzbiecie noszą zebry, lamparty czy węże.

Default / Studio4Ubrania typowe na safari, pozwoliły przenieść się na sukienki i spódnice, bluzki i kamizelki, które w brązach świetnie odnajdą się w gorącej miejskiej dżungli. Często odsłaniają ramiona, są krótkie, lekkie i wygodne.

Default / Studio4Dzięki zastosowaniu ćwieków i nap w różnych kolorach, na pozór zwykłe kamizelki czy bluzki próbują naśladować to, co zdobi ciała rdzennych mieszkańców afrykańskiego kontynentu.

Default / Studio4Niezwykle intrygujące są również dodatki do złudzenia przypominające wijące się węże w bransolecie, czy jaszczurki w kolczykach. Na koniec buty. Wysokie obcasy, często z suwakami, które jak paski tworzą górną część buta. Jedne układają się w paski zebry, inne w tygrysa.

Default / Studio1
Default / Studio4Kolekcję Safari Style uzupełniają srebrne akcesoria. Są również pióra i długie wisiory. Nie zabrakło ozdobnych pasków w stylu Czarnego Lądu. Mocno zdobione, kolorowe, ciężkie i przykuwające uwagę, to prawdziwa ozdoba całego stroju.

Default / Studio1