Inne / Matt Sayles
Reklama

Christina Aguilera w ostatnich latach prezentuje upodobanie do klasyki. Inspirację stylem retro widać w makijażach, strojach i fryzurach. Wciąż jednak widać delikatne pozostałości dawnego umiłowania do kiczu.

Inne / Chris PizzelloPołączenie delikatnego łabędzia i skromnej pensjonarki, a wszystko w mundurkowej czerni i bieli. Jessica Biel lubi czasem odpocząć od epatowania kobiecością i seksapilem i uciec w skromność i prostotę. Mało wyrazista kreacja podkreśliła jednak wyjątkową urodę aktorki.

Inne / Matt SaylesSubtelne koronki, skromne i stylowe fasony oraz eteryczne barwy: Scarlett Johansson w kwestii stylu wykonała daleką drogę od dawnej wyzywającej seksbomby. W każdym wcieleniu jest piękna, ale współpraca z najlepszymi projektantami widać jej służy.

Inne / Chris PizzelloKristen Stewart w sadze „Zmierzch” wciela się w zwyczajnie wyglądającą dziewczynę. Na gali MTV błyszczała jednak dzięki stylowemu połączeniu złota i srebra. Przepych barw równoważył minimalizm - nie tylko krroju, ale i rozmiarów stroju…

Inne / Chris PizzelloZ kolei zmysłowa Eva Mendes tym razem zawiodła fanów: swoje legendarne krągłości skryła pod luźnym krojem sukni.

Inne / Chris PizzelloLindsay Lohan ukryła się w długim srebrnym kombinezonie. Gwiazda pamiętała o głębokim dekolcie, zapomniała za to o odpowiednim biustonoszu.

Inne / Matt SaylesMłodzi państwo: Vanessa Hudgens i Zac Efron dawno przestali przypominać dziecięce gwiazdki High School Musical i wytwórni Disneya. Słyną z upodobania do mody i drogich ciuchów. Tylko że to on w tym duecie wydaje na nie więcej…

Inne / Chris PizzelloCameron Diaz pokazała swoje nogi aż do samej ziemi. Gwiazda z pewnością cieszy się z mody na krótkie kreacje.

Inne / Chris PizzelloJak zwykle szalona Katy Perry w dwóch odsłonach: najpierw w srebrnej i stylowej, acz krótkiej kreacji…

Inne / Chris Pizzello… następnie w wężowej opiętej sukni. Skoro to Katy, to musiało być dziwnie i oryginalnie: tym razem te rolę zagrała błękitna peruka.

Inne / Matt SaylesSandra Bullock w ciasno spiętych włosach i skromnej, choć eleganckiej czarnej sukni. Czy to żałoba po nieudanym małżeństwie? Stylowej aktorce nawet w niej jest do twarzy.

Inne / Chris PizzelloSłynne dziedziczki fortuny Hiltonów: imprezowiczka Paris stroi się w cudze – ptasie – piórka. Jej mniej znana, a bardziej zasłużona siostra Nicky prezentuje się w fasonie tylko dla osób o doskonałej figurze.

Inne / Matt SaylesMłodziutki Jaden Smith śladem ojca i matki stawia pierwsze kroki nie tylko w karierze filmowej, ale i na czerwonym dywanie. Syn Billa Smitha, dawniej znany jako jedno z najbardziej stylowych dzieci show-biznesu. Kto wie, czy nie wyrośnie na ikonę stylu…