Co się myśli o mężczyznach w różu? Wiadomo. Są niemęscy, a może to geje? Nawet nowy oksfordzki słownik angielskiego definiuje róż jako kolor powiązany z homoseksualistami. A jednak ten kolor w dawnych czasach był uważany za symbol męskości i siły i niewykluczone, że niebawem powróci na salony jako kolor prawdziwych macho.
W XX wieku róż nieodwołalnie stał się kobiecym kolorem i ulubioną barwa Barbie. Ale w dawniejszych czasach róż był kolorem męskim i kolorem siły. to błękit przypisany był do Maryi Dziewicy i uważany za delikatny i kobiecy.
Czy panowie przypomną sobie o tamtych czasach i zaczną dumnie nosić kolor pink? Być może. Już robią to ustanawiający trendy celebryci: David Beckham i Brad Pitt, który w różowym garniturze wystąpił na festiwalu filmowym w Cannes.
___________________________
>>> Zobacz najbardziej kuse kimono świata
>>> Gdy on patrzy na nią z dołu...
>>> Jedno posunięcie, a zobaczysz ich nago
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|