Celebrytki zaliczyły modową wpadkę, której za wszelka cenę chce uniknąć każda gwiazda - pojawiły się w tych samych sukienkach. Co prawda nie na tej samej imprezie, ale w tym samym mieście.

Reklama

NIEZŁY OBCIACH, JAK MAWIA MŁODZIEŻ...

Główną bohaterką skandalu jest czarno-biała suknia z gorsetem od Alexandra Wanga warta 480 funtów. 28-letnia dziedziczka fortuny Hiltonów udała się w tej pięknej kreacji na nowojorski Broadway, by obejrzeć jeden z musicali. Gdyby pilnie śledziła newsy ze świata showbiznesu, wiedziałaby, że ta sama sukienka spacerowała już ulicami Nowego Jorku, a konkretnie Manhattanu, dwa tygodnie wcześniej na seksownym ciele Rihanny. Wokalistka tak wystrojona udała się z wizytą do rapera Kanye Westa, którego, jeśli wierzyć plotką, łączy z nią romans.

Obie gwiazdy miały inny pomysł na czarno-białą kreację. Paris postawiła na elegancję, uzupełniając całość czarnymi dodatkami: naszyjnikiem, torebką w kształcie półksiężyca i butami na platformie. By nie przesadzić z elegancją, zdecydowała się rozpuścić swoje blond włosy, które jednak ujarzmiła precyzyjnie wymodelowaną fryzurą. Rihanna nadała kreacji swój ulubiony sportowy styl: zamiast małej torebki w dopasowanym do sukni kolorze wybrała obszerną i srebrną, a włosy ułożyła w swoją charakterystyczną spiętrzona nad czołem fryzurę. Która zwyciężyła w tej potyczce?

_______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Ekskluzywne, drogie, śmiertelnie niebezpieczne
>>> Marc Jacobs: Chrońmy najcenniejszy organ
>>> Manolo Blahnik kocha Carrie Bradshaw