Joanna Liszowska podczas ostatniego odcinka "Jak oni śpiewają?" (podobno już żegnamy się z tym show na zawsze...) wystapiła w białej, odciętej pod biustem sukience. I mimo że kobietom o jej sylwetce ten krój i ten kolor zazwyczaj nie służą, ona wyglądała w tym odcinku show nadzwyczaj dobrze!

Reklama

>>> Zobacz największą wpadkę Joanny Liszowskiej

Na pierwszy rzut oka suknia wyszczupliła Joannę, podkreśliła jej biust i zmniejszyła biodra. Mimo że takie sukienki wybierają zazwyczaj panie w stanie błogosławionym, to Liszowskiej akurat nie można było o to posądzić. W ciąży w tym odcinku była jedynie Kasia Cichopek. Chyba że o czymś nie wiemy...

Styliści programu już dawno odżegnali się od pomysłów modowych Joasi. Na łamach jednego z kolorowych tygodników pracownicy Polsatu przyznali, że prowadzący program zawsze mają do wyboru kilka stylizacji i ostatecznie to od nich zależy, w czym wystąpią na wizji. Stacja zapewnia, że nie zależy jej na kompromitowaniu swoich gwiazd. Liszowska najwyraźniej odrobiła w domu lekcję stylu (może i nasza w tym zasługa?) i tym razem ubrała się, a nie jak do tej pory - przebrała.

_______________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Monika Olejnik: Jestem coraz ładniejsza
>>> Cugier-Kotka: Nie miałam romansu z Kurskim