Inne
Reklama
Inne
Inne
Inne
Inne

Gwen Stefani już kolejny sezon wypuszcza swoją linię odzieżową, która na dobre umocniła się na rynku mody. Jej nazwa L.A.M.B. to skrót od "Love, Angel, Music, Baby", tytułu solowego albumu Gwen z 2004 roku – od tego też czasu artystka projektuje ubrania.

Kupują je głównie kobiety w okolicy wieku 20-30 lat, ze względu na to, że Gwen lubuje się we wzorach zwierzęcych, motywach rockowych i farmerskiej kratce.

Nie inaczej jest w tym sezonie. Stefani trzy się sprawdzonych przez siebie wzorów, w których czuje się dobrze i które pasują do jej stylu ubierania się. Uwspółcześnia je tylko sandałami gladiatorami na obcasie czy modnymi teraz legginsami. W kolekcji znalazły się także superwygodne spodnie pumpy, wąskie spódnice i kuse marynarki.

Kolorystyka, jak na zimę przystało, jest dość stonowana. Popielate szarości, zgaszone granaty, czerń – czyli bezpiecznie i bez ekstrawagancji.

Nie ma tu może rewolucji czy rewelacji, ale ubrana w L.A.M.B. będziesz się na pewno czuła modnie i stylowo a nie ryzykujesz zbyt wiele. Jeśli jednak lubisz o krok wyprzedzać towarzystwo i zwracać na siebie uwagę, poszukaj propozycji innych projektantów.