psavGwiazdy wiedzą, co dobre. Na ostatnich imprezach pojawiały się głównie w kreacjach w tych dwóch najmodniejszych w tym sezonie kolorach. Mistrzynią trendów jest Freida Pinto - zamiennie wybiera suknię w barwie słońca i niezapominajek czy chabrów.

Nie daj sobie wmówic, że w żółtym mało komu ładnie. To nieprawda! Żółcienie występują w setkach odcieni, od pastelowych po bardzo nasycone, prawie fluorescencyjne. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Przyjrzyj się gwiazdom.

SPOWITE SŁOŃCEM


Blada i delikatna Laura Linney wybrała dla siebie suknię w lekko przygaszonym kolorze, bardziej przypominającym musztardową niż klasyczną żółć. Jej jasna skóra doskonale wygląda w takim towarzystwie!


Freida Pinto zaś jest przeciwieństwem Laury. Czarne włosy i oczy oraz śniada cera wymagają bardziej zdecydowanego podkreślenia. Gwiazda "Slumdoga" zdecydowała się więc na żółć nasyconą, niemal wpadającą w wiosenną zieleń.

Podobnie zrobiła ciemnowłosa Demi Moore. Jej suknia jest w kolorze żonkili. Kolor jest na tyle zwracający uwagę, że aktorka zrezygnowała z biżuterii.


Kelly Brook wybrała dla siebie codzienną wersję tego modnego koloru. Na spacer założyła suknię w żółci pastelowej. "Uspokoiła" strój stonowanym kolorem dodatków - brązem. A brąz i żółć to połączenie tak naturalne, że aż narzuca się samo.


Suknia Aleshy Dickson to majstersztyk. Nie dość, że w modnym kolorze, to jeszcze o rewelacyjnym kroju. Choć mogłaby być nieco dłuższa... Musztardowy podkreśla czekoladową karnację gwiazdy.

Ciemnowłosa aktorka Carla Gugino doskonale czuje się w żonkilowej kreacji. Pewnie podkreśla nie tylko jej karnację, ale i południowy temperament!

JAK NIEZAPOMINAJKA I CHABER

Kolejnym supermodnym w tym sezonie kolorem jest niebieski we wszystkich odcieniach. Pięknie podkreśli opaloną skórę, ale i przy bladej będzie wyglądał atrakcyjnie.


Freida Pinto wie, że w tym kolorze jest jej ślicznie. Dlatego często wybiera "kolor królewski". Raz pojawia się na czerwonym dywanie w sukni szafirowej, a raz - w jasnobłękitnej czy nawet wpadającej w delikatny pastelowy fiolet.


Aktorka January Jones na rozdaniu Złotych Globów pojawiła się w sukni w kolorze brudnego błękitu. Jej delikatna uroda i jasne włosy rozkwitły na tle kreacji.


Na tej samej imprezie pojawiła się Samantha Harris - w sukni chabrowej o ciekawym, lekko rustykalnym i swobodnym kroju. Głęboki granat podkreśla urodę gwiazdy i nie wymaga już więcej ozdób.


W nasyconym odcieniu niebieskiego doskonale prezentują się także ciemnoskóre gwiazdy, jak np. Alexandra Burke. Zdecydowała się na prostą kreację w nasyconym szafirze.


Carice van Hauten wybrała wersję w kolorze mniej rzucającym się w oczy. Ta zachowawcza granatowa suknia - jak widać - wcale nie podkreśla bladości jej skóry, wręcz przeciwnie - gwiazda wygląda jakby była zrobiona z najdelikatniejszej porcelany.