Żakiet

Reklama

Powraca każdej wiosny. Nic dziwnego, to wygodny ciuch, który pasuje zarówno do dżinsów, jak i eleganckiej sukienki. W tym roku modne będą klasyczne żakiety z wcięciem w talii. To dobra wiadomość dla wszystkich kobiet - w takim kroju każda sylwetka wygląda dobrze.

Luźne spodnie

Moda w świecie spodni jest wyjątkowo kapryśna. Po tym, jak przylegające do skóry rurki zdetronizowały dzwony i szerokie nogawki, teraz same odchodzą w niełaskę. Tej wiosny powracają luźne spodnie, bardzo szerokie na wysokości bioder. Obowiązująca długość: powinny kończyć się nad kostką.

Ołówkowa spódnica

Jeśli już wisi w twojej szafie, to świetnie. Jeśli nie - warto się w taką zaopatrzyć. Tej wiosny nadal będzie panował ołówkowy szał. Ten krój znakomicie eksponuje figurę klepsydry i pomaga osiągnąć seksowną elegancję.

Ubrania w żywych kolorach

Najwyższy czas, by czarne płaszcze i szare swetry wylądowały na samym dnie szafy. Modne poprzedniej wiosny połączenie czerni i bieli też już jest passe. Tym razem królować będzie purpura, żywa zieleń, żółty. W nadchodzącym sezonie ulice miast rozświetlą wszystkie kolory tęczy!

Skromne dodatki

Dodatków w kobiecej szafie nigdy za wiele. Ale tej wiosny dajmy odpocząć torbom i paskom z ćwiekami, kryształkami i cekinami. Może jeszcze wrócą do łask, ale na razie lepiej sprawdzą się nieco bardziej stonowane i skromne akcesoria.

Falbany i marszczenia

Są na topie od kilku sezonów - tu nic się nie zmieni. To bardzo dobra wiadomość dla kobiet o wszelkich typach figury. Falbaniaste bluzki z żabotami doskonale wyglądają na filigranowych osobach z małym biustem. Tymczasem panie o nieco bardziej bujnych kształtach mogą zakryć nielubiane części ciała pod megamodnymi marszczeniami. Każda z nas znajdzie zatem coś dla siebie. I o to właśnie w modzie chodzi.

>>> Przeczytaj także, jak dobrać biustonosz. Bo jeśli myślisz, że na ten temat wiesz wszystko, możesz się zdziwić...