Inne
Reklama

Pewnie śledziłaś z zazdrością ich perypetie, a właściwie imponującą garderobę, marząc, by wyglądać jak one. Teraz pojawia się szansa, by to zrealizować. Stylistka serialu Patricia Field stworzyła linię ubrań inspirowaną bohaterkami serialu. Field przekonuje, że włamanie do przepastnych szaf i szuflad Carrie, Mirandy, Samanthy i Charlotte nie zrujnuje portfeli fanek "Seksu…”. Ceny ubrań zaczynają się od 36$, kończą na 200$. "Nie musisz zastawiać domu, by sobie na nie pozwolić” - przekonuje projektantka.

Field zaprezentowała swoją kolekcję, która będzie dostępna na stronie Home Shopping Network (www.hsn.com) na wybiegach właśnie trwającego Nowojorskiego Tygodnia Mody. Ciuszki wzorowane na strojach gwiazd serialu można zarezerwować już teraz.

Inne
Inne

"Seks w wielkim mieście” dokumentował życie czterech singielek z Nowego Jokru. Ostatnia seria zakończyła się w 2004 r. (dziewczyny powróciły jednak ostatnio, tym razem na duży ekran, w hitowym filmie). Przez sześć sezonów kobiety na całym świecie z ciekawością śledziły, oprócz łóżkowych przygód bohaterek, przede wszystkim ich niesamowite kreacje - od sukienek od Jeana Paula Gaultiera po słynne szpilki Manolo Blahnika.