Jeśli jesteś posiadaczką obfitego biustu i nie wiesz, jak dobrać odpowiedni strój kąpielowy, by czuć się komfortowo na plaży, nie załamują rąk. Czasy, gdy szyto kostiumy zasłaniające większość ciała lub źle skrojone, należą do przeszłości. Na rynku dostępne są bikini, które nadadzą Twojemu biustowi lekkości i efektywnego wyglądu. Fachowo dobrane desenie, które pojawiają się na dzianinach w precyzyjny sposób przyciągają wzrok i zmniejszają optycznie obfitości, nie pozbawiając ich seksapilu...

A Tobie pozostaje jedynie nauczyć się odpowiednio dobrać fason i wzór, aby uwidocznić zalety posiadania większego rozmiaru biustu i przedstawić go jako atut.

Błędy popełniane przez kobiety z dużym biustem przy wyborze bikini:

Zbyt cienkie ramiączka, za luźne i za miękkie miseczki. Dość często zdarza się także, że bikini kupowane jest na oko, bez uprzedniego zmierzenia obwodu pod biustem. W konsekwencji staniczek nie przylega do ciała lub za mocno je opina.

Błędem, który się mści widokiem rozpłaszczonych piersi lub wymknięciem się ich spod kontroli, jest wybranie za małej (ciasnej) miseczki. W takim stroju biust nie wygląda atrakcyjnie i traci na krągłości.

Jak wygląda biust w dobrze dobranym stroju:

Piersi są odpowiednio krągłe, jędrne i robią efektowne wrażenie. Idealnie jest, gdy podtrzymuje je staniczek na szerokich ramiączkach, z lekko usztywnionymi miseczkami.

Ogromne znaczenie ma także fason biustonosza, który może wydobyć seksapil i dodać finezji całości stroju.

Solidna konstrukcja pomoże ujarzmić nawet najbardziej rozbrykany biust

Zobacz galerię kostiumów - kolekcja flrmy LORIN

Galeria bikini dla kobiet z dużym biustem:

1. Czerwony z marszczeniami i złotymi dżetami, New Yorker, wzór

2. Fioletowy w kwiaty, Sloggi, ok. 130 zł komplet

3. Wiązany z przodu, New Yorker, wzór

4. W pastelowe wzorki, Sloggi, wzór

5. Czarny w złote kropki (szerokie ramiączka), H&M, staniczek 39 zł, majteczki 39 zł

6. Żółty z kolorową lamówką (sztywne miseczki!), Sloggi, ok. 140 zł komplet

7. Pstrokaty, fantazyjny, H&M, staniczek 29 zł, majteczki 29 zł