Aktorki Heather Graham i Elizabeth Hurley wybrały białe sukienki, które mają nie tylko podkreślać ich nienaganne figury, ale również zwracać uwagę na kobiece krągłości. Wystarczy, że do sukienek dopasują charakterystyczne czerwone czapki z białym pomponem i będą mogły pomagać Mikołajowi w Wigilię. Pod warunkiem jednak, że okaże się on starym zbereźnikiem.

Siostry Olsen w natarciu

Bliżniaczki Olsen lubią podkreślać swoją indywidualność. Ich kreacje to dowód na to, że mimo iż siostry wyglądają identycznie, lubią się odróżniać. Na przyjęcie charytatywne w Nowym Jorku Ashley założyła długą suknię, Mary-Kate Olsen wybrała mini. Zgadzał się jedynie kolor - biały!

Z garderoby Śnieżki

Zwiewne, kilkuwarstwowe, słodkie jak wata cukrowa. Czy nie tak wyobrażamy sobie kreację na bajkowy bal? Francuska aktorka Cecile Cassel i jej koleżanka po fachu - Amy Adams na czerwonym dywanie wyglądały jak dublerki Królewny Śnieżki.

Szron blisko ciała

Sukienki aktorek Brooke Shields i Jamie-Lynn Sigler lśnią jak zamarźnięte sople i przypominają, że krainą lodu rządzi ostra kobieta.

W stylu Królowej Śniegu

Baśniowa Królowa Śniegu mogłaby pozazdrościć im kreacji. Długie, powłóczyste i bardzo romantyczne suknie Helen Mirren i Kate Winslet idealnie nadają się na bal w operze i przejażdżkę saniami po zaśnieżonym parku.

Długa czy krótka?

Sukienki aktorek Jennifer Garner i Emmy Rossum choć są w zupełnie różnym stylu, idelanie komponują się z zimową aurą.

Żółta jak śnieg?

Żółty śnieg to niestety psia domena, ale aktorkom Jennifer Connelly i Mirze Sorvino wcale to nie przeszkadza. Obie zdecydowały się na długie suknie eksponujące ich biusty.

Bielszy odcień bieli

Stylowe i eleganckie. Aktorka Eva Mendes i modelka Petra Nemcova wiedzą, co założyć, by zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów i Mikołaja.