To nie przypadek, że po raz drugi, na pokazie mody Nicky Hilton, zabrakło Paris. Tym bardziej, że kilka dni wcześniej obie bawiły się na imprezie z okazji 25 urodzin Nicky. Czyżby Paris zazdrościła młodszej siostrze uporu i konsekwencji w dążeniu do celu? Niewykluczone. Podczas gdy pracowita i dobrze prowadząca się Nicky prezentuje w ciągu dwóch miesięcy kolejną kolekcję na prestiżowym pokazie, Paris nie robi nic spektakularnego. Sama zaprojektowowała jedynie kilka ciuszków dla kobiet i ubranek dla swoich psich pupili. I próbowała oczarować nimi świat. Niestety bez skutku. Chyba nikt w świecie mody nie ośmieliłby się zaryzykować określenia "projktantka" w stosunku do leniwej skandalistki. A ignorując pokaz siostry, Paris zademonstrowała niechęć do jej przygody z modą. Nie zabrakło jednak kochającego tatusia, na którego Nicky zawsze może liczyć. Uśmiechnięta od ucha do ucha świetnie bawiła się na swoim pokazie. A miała powód do radości, bo jej nowa kolekcja "Chic" mogła się podobać.

Żakiety, biel, czerń i czerwień w krótkich szortach

Debiutancją kolekcję Nicky złośliwi ocenili jednym zdaniem: "Dla niej liczy się przede wszystkim, żeby było krótko". A kto powiedział, że to źle? Modelki prezentujące jej najnowszą kolekcję nosiły się wprawdzie krótko, ale miały na sobie superefektowane białe żakiety i marynarki z czarnymi guzikami i lamówkami oraz kriwstoczerwone dodatki. Nam się podoba!

Nadgryzione jabłko NickyBiel, czerwień i czerń dominowały w kreacjach zaprezentowanych przez młodszą Hiltonówę. Nadgryzione jabłuszko to jej ulubiony wzór. Czyżby Nicky inspirowała się bajką o Królewnie Śnieżce? Pozostaje nam wypatrywać wspaniałego księcia...

Nie tylko na plażęKrótkie sukieneczki z cieniutki paskiem mogą służyć zarówno jako plażówka na tropikalnych wakacjach lub jako strój do pracy. Pod warunkiem, że na dworze jest skwar, a szef w podróży służbowej...

Dżins także dla elegantekNikt nie powiedział, że elegancka kobieta nie możne nosić dżinsowych kreacji. Może, jeśli tylko zachowa odpowiednie proporcje.

Modny dodatek

Błękit niebaNicky uwielbia kolor niebieski. Nie mogła więc pominąć go w swojej propozycji na wiosnę - lato 2008.


Rick Hilton - ojciec Nicky i jego ambitna córka Nicky


Aktorka Jaime Pressley świetnie bawiła się na pokazie "Chic" Nicky Hilton