Inne
Reklama
Inne

Subtelność, zwiewność, magia – takimi słowami można opisać kolekcję Mango na wiosnę i lato 2010 roku. Kwiatowe hafty, falbany, marszczenia i koronkowe aplikacje w nadchodzącym sezonie będą wydobywać kobiecość z właścicielek takich strojów. Luźne zaś kroje zapewnią komfort i wygodę oraz pozostawią co nieco miejsca dla wyobraźni.



zobacz więcej...







Subtelność kolekcji widać również w doborze barw. Złamane biele, szmaragdy i zielenie oraz skromna szarość sprawiają, że kolekcja jest niezwykle stonowana. Jak jednak pokazuje zmysłowa Scarlett Johannson, również a takich strojach można prezentować się seksownie. Czy tak wyglądające kobiety zaludnią wiosną ulice?







Inne
Reklama





zobacz więcej...



Inne



To już trzeci raz, gdy ta promieniująca seksapilem aktorka wystąpiła w sesji promującej kolekcje firmy Mango. Po raz pierwszy jednak zaprezentowała się z tak ulotnej i zwiewnej strony. Poprzednie sesje promowały bardziej wyraziste i seksowne stroje o prostszych krojach i mniej subtelnym wzornictwie. W której odsłonie aktorce bardziej do twarzy – subtelnych koronkach czy ostrej panterce?





zobacz więcej...





Wnioskując po fakcie, że firma już trzeci raz zaprosiła Scarlett do współpracy, można mniemać, że jest z niej bardzo zadowolona. Czyżby Johannson wypadła lepiej, niż poprzednia twarz kolekcji firmy, piękna Penelope Cruz? Ona również w strojach marki prezentowała się znakomicie…