Dominika Gawęda w nietypowym nakryciu głowy zagościła już u nas w weekend. Postanowiliśmy pójść za ciosem i przyjrzeć się strojom młodziutkiej wokalistki. Mamy nieodparte wrażenie, że za każdym razem, gdy wie, że będzie fotografowana stara się wywrzeć na otoczeniu piorunujący efekt. Ale niestety - stare przysłowie pszczół mówi, że co za dużo, to niezdrowo.

Reklama

Zdjęcie z lewej: Fashion Week Poland 2009, pokaz kolekcji Agatha Ruiz de la Prada, 29.05.2009
Szokujące zestawienie kolorystyczne - aż kłuje w oczy! Dominika przypomina wielką landrynę, którą ma się ochotę polizać. Ciekawe, czy ktoś się skusił?

Zdjęcie w środku: Orsay - Thanks God I'm Woman, pokaz kolekcji wiosna/lato 2010, Warszawa 05.10.2009
Nasuwa się nam pytanie: z jakiej przyczyny długonoga kobieta zakłada takie buty! Raciczki skracają nogi, powodują, iż wydają się one być znacznie masywniejsze, niż w rzeczywistości są. I jeszcze jedna kwestia: co Dominika ma na piersi? Stawiamy, że jest to medal bezguścia.

Zdjęcie z prawej: Paprocki & Brzozowski - pokaz kolekcji wiosna/lato 2010, Warszawa, 09.10.2009
Słynna już prześwitująca bluzka Dominiki ukazała to, co gwiazda ma najlepszego, czyli piersi. Reszta stroju była stanowczo zbyt pretensjonalna. I ta torebunia...


Zdjęcie z lewej: Pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego zatytułowanej Orlando, 27.11.2009
Tu Dominika przeszła samą siebie. Dziwaczny welon jeszcze byłby do wybaczenia, gdyby nie towarzyszył mu kostium kąpielowy, ozdobiony brązowym pasem. Strój był dziwaczny, nienaturalny i po prostu śmieszny.

Zdjęcie w środku: Pokaz mody KENZO Warszaw, 29. 10. 2009
Ojoj, babuszka, babuszka... co prawda stylizacja Dominiki pasowała do klimatu pokazu, ale odnieśliśmy wrażenie, że wokalistka założyła to coś na głowę tylko po to, by zaszokować wszystkich gości imprezy.

Zdjęcie z prawej: Wiosna - Lato 2010, pokaz kolekcji Macieja Zienia, Warszawa, 17.11.2009
Dominika najwyraźniej przeczytała, że kapelutki są teraz w modzie. I założyła jeden z nich... efekt jak zwykle przeszedł najśmielsze oczekiwania. Znowu minus - gwiazda się przestylizowała.