Inne
Reklama

Cropp podzilił swoją kolekcję na linie tematyczne. "Nu romantik" to modele o subtelnej, dziewczęcej kolorystyce opartej na odcieniach różu i fioletu. Charakter jest romantyczny, a formy kobiece. Printy wykorzystujące efekt akwareli, rozmytej farby i odręcznego rysunku oraz barwne nadruki mają być propozycją dla dziewczyn, które interesują się modą i lubią zabawę garderobą.

"Bmovies monstery/Pixelate"to propozycja dla dziewczyn odważnych i lubiących się wyróżniać. Są to sportowe modele o kontrastowej kolorystyce. Prostota formy nadrabiana jest przez wyrazistość fantazyjnych nadruków w stylu street.
"Light side of the farce" to casualowa linia streeetwearowa dla facetów lubiących łączyć elegancję z wygodą. Kolekcja to osobliwe połączenia barw: czerni, szarości i czerwieni, brązu z pomarańczą i granatów z zielenią. Do tego – oldschoolowe nadruki.

Młodszym mężczyznom zadedykowano „Dark side of the farce" - ubrania w klimacie sportowym utrzymane w odcieniach szarości i czerni ożywianych nadrukami inspirowanymi horrorem i komiksem.