Inne
Reklama

NOWA "DYNASTIA"

W tym roku zdecydowanie królują lata 80., dlatego należy oczekiwać, że większość kreacji twoich koleżanek zdecyduje się właśnie na tę stylistykę. Jeżeli kusi cię wizja szerokich ramion czy suknia, jaka widziałaś na zdjęciach z młodości twojej mamy, prawdopodobnie spodoba ci się oferta sklepu Top Shop. Model z siateczkowym karczkiem znajdziesz także w KappAhlu.

Inne

1. Top Shop, 38 funtów; 2. KappAhl, 159 zł; 3. Lipsy.co.uk, 70 funtów.

KRÓLOWA DYSKOTEKI

Królowa dyskoteki lubi błyszczeć. Jeżeli nią jesteś, z pewnością zwrócisz uwagę na kreacje ozdobione dżetami i kolorowymi aplikacjami. Taki strój pozwala zrezygnować z wyraźnej biżuterii.

Inne

4. Empirowa biała suknia z dodatkiem złota, lipsy.co.uk, 60 funtów; 5. Top Shop, 55 funtów;

PIĄTKOWA UCZENNICA

Jak by nie patrzeć, studniówka jest imprezą szkolną, zatem może warto przemyśleć strój przynajmniej z pozoru szkolny? W takim przypadku na pewno spodoba ci się taka granatowo-biała sukienkę.

Inne

6. Lipsy.co,uk, 70 funtów.

NA OSTRO, NA ROCKOWO

Modna ramoneska nie nadaje się oczywiście na szkolny bal, Male już sukienka w podobnym stylu – tak. Nikogo nie będą raziły ćwieki, szczególnie jeżeli krój sukienki będzie skromny i klasyczny.

7. lipsy.co.uk, 65 funtów; 8. Top Shop, 50 funtów; 9. Lispy.co.uk, 65 funtów.

Oczywiście sukienka to dopiero część sukcesu. Do odpowiedniej kreacji należy dobrać buty, torebkę, biżuterię. Najmodniejsze fasony butów i piękną biżuterię zaprezentujemy wam niebawem!
______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Albo trzyma piersi, albo łapie piłki
>>> Czy zmiana koloru włosów uleczy jej duszę?