Ten nietypowy element garderoby firmy Triumph został zaprezentowany w słynnej z upodobań do oryginalnych nowinek Japonii.„Nice Cup in Bra” ma zielony kolor i gorsetowy krój.

Reklama

KTÓRA Z PAŃ REFLEKTUJE?

Po zdjęciu i rozwinięciu na płaskiej powierzchni tworzy matę do golfa o 1,5-metrowej długości. W przypadku trafienia z wbudowanego głośnika płyną gratulacje: „Nice shot!”(dobry strzał). Stanik ma wszyte kieszenie na dodatkowe piłki i inne potrzebne w grze akcesoria. Komplet uzupełnia sztyft w kształcie flagi, który ma służyć jako ołówek do zapisywania punktów. Nietypowy stanik można kupić w zestawie ze spódniczką, ozdobioną z tyłu napisem "Be Quiet" (cisza).

Firma Triumph dwa razy do roku prezentuje w Japonii nowe staniki mające popularyzować nowe trendy. W zamyśle bielizna taka bardziej ma służyć szerzeniu świadomości w danym temacie, niż do regularnego noszenia. Do tej pory firma zaprezentowała między innymi stanik pocztowy (z wbudowanymi kieszeniami na listy) i stanik do polowania na męża (w komplecie znajduje się zegar do odmierzania czasu, który zatrzymany pierścionek zaręczynowy wygrywa melodyjkę z marsza weselnego Mendelsona). Golfowa bielizna miała być odpowiedzią na rosnącą popularność gry w golfa wśród japońskich kobiet. Można się zastanowić, czy z myślą o nich do sklepu nie pobiegną przede wszystkim panowie. Tym bardziej że odpowiedź na pytanie, czym zakryje się kobieta po zdjęciu stanika i rozpoczęciu na nim gry, pozostaje tajemnicą...

_______________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Czy masz odwagę zarzucić go na szyję?
>>> Skrępowana, czyli piekielnie seksowna
>>> Piękna Małgosia Socha zachęca do zakupów