Nie może od zostać uznany za piękny w standardowym znaczeniu tego słowa. Choć do zalet można przypisać mu to, że zamiast zasłaniać, odsłania piękno kobiecych piersi. Tyle, że nie o taki efekt tu chodzi.

Reklama

NIE JEST SEKSOWNY, ALE ZA TO UŻYTECZNY

Nowa propozycja bieliźniarska, nazwana La Decollette, ma umożliwić pozbycie się zmarszczek na kobiecym dekolcie. Takich, które powstają w nocy, gdy kobieta śpi na jednym boku. Na delikatnej skórze kobiecego dekoltu nadmiar ekspozycji na słońce oraz upływający czas mogą dokonać prawdziwego spustoszenia. Rachel Rachel de Boer, Dunka, która wynalazła innowacyjną bieliznę, tłumaczy, że szeroki pas materiału pomiędzy piersiami ma zapobiec ściśnięciu ich razem – a to właśnie jest bezpośrednią przyczyną powstawania pionowych zmarszczek na dekolcie. Projektantka sprzedaje swój wynalazek w rodzinnej Danii już od października zeszłego roku w cenie około 220 zł. Teraz podbija również inne europejskie kraje. Czy osiągnie sukces?

„Na rynku jest wiele seksownych staników i ten z pewnością do nich nie należy. Ale za to potrafi przywrócić seksowny wygląd twojemu dekoltowi” – zachęca de Boer. Bo stanik ma nie tylko zapobiegać powstawaniu takich zmarszczek, ale tez doprowadzić do zniknięcia tych już widocznych. Dunka jednak nie obiecuje cudów. „Im jesteś starsza, tym więcej czasu minie, zanim zmarszczki znikną. Czasem to będzie niemożliwe” – przyznaje.

_________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Miej coś z szafy Oli Kwaśniewskiej
>>> Torebka dla dziewczyny Bonda
>>> Czy marzysz o świecących piersiach?