Victoria, była członkini grupy muzycznej Spice Girls, żona ikony futbolu Davida Beckhama, po każdej z czterech ciąż wracała do swojej idealnej wagi. Mimo wszystko całkiem szczęśliwa ze swojego wyglądu nie jest. Jak wyznała, chciałaby trochę przytyć, ale tylko w jednym miejscu - pośladkach.

Reklama

- Moja pupa jest za płaska, przez co robi się mało seksowna - przyznała w jednym z wywiadów. Jeden z jej znajomych dodał: "Narzeka cały czas. Otwarcie mówi o tym, że w ubraniu wygląda jeszcze całkiem nieźle, ale w bikini chciałaby, żeby w tym miejscu było więcej ciałka".

Podobno we Francji szukała sobie nawet spodni ze specjalnie uwypuklonym obszarem na pośladki. Teraz ma zacząć robić specjalne ćwiczenia, które pozwolą jej utrzymać sylwetkę, ale sprawią, że jej pośladki staną się bardziej umięśnione.

- Wszystkie ćwiczenia wykonuje przed lustrem w leginsach, tak, by móc wszystko kontrolować. Jej trener dokładnie wie, jakie chce osiągnąć efekty - powiedział znajomy projektantki mody.

Jej marzeniem jest mieć pupę jak modelka Gisele Buendchen. - Ostatnio oglądała jej zdjęcia i stwierdziła, że Brazylijka ma idealną figurę - dodał przyjaciel gwiazdy.

Reklama

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!