Od czasu rozwodu Katie Holmes nabrała wiatru w żagle, jej modowa marka rośnie w siłę, ona sama promienieje - co skrzętnie relacjonują na bieżąco tabloidy. Jak donosi portal WWD aktorka została również nową twarzą kosmetyków Bobbi Brown. Dodatkowo obie panie stworzą wspólnie limitowaną kolekcję kosmetyków.

Reklama

- Katie Holmes ucieleśnia wizerunek kobiety promowany przez markę. Jej osoba przywodzi mi na myśl współczesną wersję Ali McGraw, którą zawsze podziwiałam - przyznała Bobbi Brown. - Katie jest naturalną pięknością, wspaniałą matką i silną kobietą. Kiedy ją spotkałam, pomyślałam, że wpisuje się w wartości prezentowane przeze mnie i markę, którą tworzę. Poza tym świetnie się dogadujemy - dodała Brown.

Również aktorka nie szczędziła makijażystce ciepłych słów. Podkreśliła również jak wielką moc dla kobiety ma makijaż, i to jak bardzo jest szczęśliwa, mogąc reprezentować markę, która jest najlepszą wizytówką przemysłu kosmetycznego.

- Marka Bobbi Brown, jest jedną z tych, po które kobiety chętnie sięgają - jest dostępna i w prosty sposób pozwala poprawić wizerunek każdej z nas. Jestem szczęśliwa, że w takiej formie mogę dołączyć do tego zespołu - przyznała Holmes. - Czasem wystarczy jedynie nałożyć szminkę, albo róż i kobieta od razu odzyskuje pewność siebie - dodała.

Od 2009 roku marka Bobbi Brown obecna jest na rynku polskim.

"Kobiety chcą pozostać sobą, jedynie wyglądać przy tym piękniej i czuć się bardziej pewne siebie" to filozofia, która od samego początku przyświeca makijażystce Bobbi Brown. Dzięki linii pomadek, którymi zadebiutowała w 1991 roku, to myślenie stało się także filozofią milionów klientek.

- Tajemnica piękna jest dla mnie całkiem prosta. Chodzi o to, by zrozumieć, kim się jest i znaleźć odwagę, by sobą być. Głęboko wierzę, że kobieta jest najpiękniejsza, kiedy przypomina siebie. Stawiam sobie za cel nauczyć kobiety, jak wykorzystać makijaż do tego, kim jest i czym się zajmuje - mówi o swojej misji Bobbi Brown.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!