Pochodząca z Australii piosenkarka jest zdania, że każda kobieta powinna czasem robić sobie przerwy od kosmetyków, aby pozwolić skórze oddychać. 43-letnia gwiazda zaznacza jednak, że w jej zawodzie, nie jest o to łatwo.

Reklama

- Często chodzę bez makijażu, ale w obecnych czasach, to, czy mogę sobie na to pozwolić, zależy w zasadzie od paparazzi. Kiedyś używali zwykłych klisz i nie robili zdjęć z bardzo bliska. Teraz jednak wszystkie fotografie są w najwyższej jakości i czasem po prostu wiem, że wyjdę na nich źle. Moim sposobem na to jest kok na czubku głowy i okulary przeciwsłoneczne! - wyjaśniła artystka, znana m.in. z hitu "All the Lovers".

Minogue oznajmiła ponadto, że stara się pozostać wierna swojemu stylowi i nie ulegać łatwo nowym trendom w modzie. - Kiedy myślę o ponadczasowych ikonach stylu, jak Marilyn Monroe i Audrey Hepburn, zastanawiam się, jak by sobie poradziły z presją dzisiejszego świata, gdy co kilka miesięcy pojawiają się zupełnie nowe trendy. Inspirują mnie takie osoby jak Sarah Jessica Parker. To współczesna ikona mody - powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "More!".