1. Katarzyna Zielińska – Droga wpadka

Reklama

Kasia Zielińska zdaje sobie sprawę, że zmianie stylu na bardziej elegancki zawdzięcza rozkwit swojej kariery. Aktorka przykłada więc ogromną wagę do tego, co na siebie zakłada. Suknia za 20 tysięcy domu mody Gucci, który wkrótce otworzy butik w Polsce, miała przypieczętować jej status megagwiazdy. Niestety najwyraźniej kreacja była szyta na modelkę, bo dla Kasi okazała się zdecydowanie za długa.

AKPA

2. Maja Sablewska – Agrafki na wagę złota

Maja Sablewska woli być oryginalna niż szykowna. Ale to wcale nie znaczy, że nosi tanie ubrania. Wręcz przeciwnie. W show „X Factor” celebrytka lansowała jedną z najdroższych marek świata – Balmain. Specjalnie na występy w telewizji wypożyczała kreacje z warszawskiego butiku.

Teodor Klepczyński / newspix.pl

3. Małgorzata Kożuchowska – Wielbłąd i norki

Była gwiazda „M jak miłość” uwielbia być nazywana ikoną mody. Dlatego gdy nadarzyła się okazja, by pozować fotoreporterom w płaszczu z wełny wielbłąda albinosa z kołnierzem z norek za bagatela 13 tysięcy złotych, Małgorzata Kożuchowska była wprost zachwycona. Co ciekawe znana z ekologicznego trybu życia Kinga Rusin odmówiła przymierzenia tego wdzianka.

AKPA

4. Justyna Steczkowska – Idealny błysk

Piosenkarka ma idealną figurę i nic dziwnego, że wszyscy liczący się polscy projektanci zabiegają, by występowała w ich kreacjach. Na przyjęcie z udziałem Paris Hilton w Katowicach Justyna Steczkowska wybrała błyszczącą suknię polskiego domu mody La Mania za 12 tysięcy złotych. I wyglądała w niej jak zwykle oszałamiająco. Dziedziczka fortuny Hiltonów musiała czuć się zazdrosna, że to nie ona błyszczy najbardziej.

Kapif

5. Natasza Urbańska – Kanarkowa sensacja

Gdy Natasza Urbańska przyjmowała posadę w „Tańcu z gwiazdami”, dokładnie zdawała sobie sprawę, jak wiele gorzkich słów usłyszała na temat swojego gustu jej poprzedniczka Katarzyna Skrzynecka. Natasza ubiera się więc u najlepszych polskich projektantów. Najchętniej u Macieja Zienia. I faktycznie Natasza w sukniach za 5 tys. złotych wygląda doskonale, ale i tak nie uchroniło jej to przed krytyką widzów.

Michał Pieściuk / newspix.pl

>>> Czytaj także: TVN ocenzurował Michała Piróga. Nie pozwolili mu...