42-letnia gwiazda "Przyjaciół" oraz jej 47-letni były mąż bezapelacyjnie wygrali w kategorii "Najlepsze ciała po czterdziestce" pokonując tym samym swoich kolegów po fachu, Halle Berry i Willa Smitha w plebiscycie przeprowadzonym przez amerykański magazyn "Fitness" oraz portal OMG.Yahoo.com.

Reklama

Jennifer Aniston zdobyła także tytuły "Najbardziej pożądanego ciała w show-biznesie" po raz kolejny pozostawiając Berry na drugiej pozycji, a także "Posiadaczki najbardziej pożądanej części ciała wśród gwiazd" wygrywając swoim umięśnionym brzuchem z wyrzeźbionymi ramionami Cameron Diaz.

Obecna partnerka Brada Pitta, Angelina Jolie, nie weszła do żadnej z kategorii rankingu, w którym triumfowała jeszcze Jennifer Lopez jako "Najlepsze ciało po porodzie", a także Victoria i David Beckhamowie jako "Najgorętsza para show-biznesu".

W plebiscycie nie zabrakło także kategorii "Najnudniejsze ciała show-biznesu", w której najwyższe pozycje zajęły gwiazdy reality show "Ekipa z Jersey", Nicole "Snooki" Polizzi i Mike "The Situation" Sorrentino oraz znana ze swoich kobiecych kształtów Kim Kardashian.