O jeden guziczek za daleko, odważny dekolt gwiazdy

| Aktualizacja:

Jolanta Fajkowska gościła na pokazie mody marki Deni Cler. Prezenterka TVP2 zjawiła się w bardzo odważnej kreacji

wróć do artykułu
  • ~ppp
    (2011-10-09 23:43)
    żenujące, mogłaby chociaż włosy umyć przed pokazem; fuj
  • ~wykształciuch
    (2011-10-09 23:13)
    Jest fajna i nie dałabym jej tyle-po prostu nie zastanawiam sie nad wiekiem,jak jest ktoś ładny i to mu pasuje.
    Do GAG_ mężczyżni piszemy / ż z kropką ,a marzenia / er zet. Ech ta trudna ortografia,nawet w trzeciej klasie daje sie we znaki :D
  • ~GAG
    (2011-10-08 08:33)
    KOBIETYKTÓRE JĄ TU KRYTYKUJĄ SĄ NA 100% BRZYDKIE I JEJ ZAZDROSZCZĄ A MĘSZCZYŹNI TYLKO MOGĄ POMAŻYĆ ŻE ICH ŻONY BĘDĄ TAK WYGLĄDAŁY W JEJ WIEKU..CZYLI POLSKA ZAWISTNA WREDNA ZDZIADZIAŁA WITA
  • ~alf
    (2011-10-08 08:10)
    Z CAŁĄ pewnością dostała po tym pączku ,a teraz myśli że jest gwiazdą. niestety farbowany lis.
  • ~cezary
    (2011-10-08 06:51)
    stare pudełeczko,niestety lata lecą,
  • ~motek
    (2011-10-07 22:09)
    stara ru-ra
  • ~zza miedzy
    (2011-10-07 19:22)
    pani F dwa razy (w zyciu) szaleje - kiedy sie kocha i gdy starzeje. I to jest wlasnie ten 2-gi przypadek. Nihil novi sub sole...a co do biustu..nic ciekawego,
  • ~hanka
    (2011-10-07 16:53)
    szalenstwa sfrustrowanej menopauzy
  • ~kismet
    (2011-10-07 16:29)
    Niech doda spali koran i nasra na Gwiazd,e Dawida .. zarobii więcej
  • ~beba
    (2011-10-07 15:53)
    Dołączyła do całkiem już sporej grupy: Grażyna WOLSZCZAK, Agata MŁYNARSKA, Justyna STECZKOWSKA, DODA, Anna SAMUSIONEK, Agnieszka SZULIM, Monika RICHARDSON, Olga BORYS i ...zabrakłoby miejsca zeby te wszystkie panie tu wymienić.
  • ~gaga
    (2011-10-07 15:29)
    Porobiły sobie nasze celebrytki silikonowe biusty i cieszą się jak dzieci - trzeba pochwalić się nowym nabytkiem.
  • ~DJ Levy
    (2011-10-07 14:48)
    A mi tam sie podoba Pani Jola Fajkowska sexy mamuśka z niej jest i tyle
  • ~ADA
    (2011-10-07 14:46)
    'Ja jeszcze nie jestem taka stara" - chciałaby rzec.
  • ~agent bez maitek
    (2011-10-07 12:51)
    a co tylko mlode zdziry moga pokazywac majtki heeheh ,, dla mnie dobre ,,,
  • ~Ten co wyautuje 9 października Tuska
    (2011-10-07 12:35)
    Jolka Jolka Ty to za młodu miałaś branie??? Szczepański szalał i mikrofonu kiedyś nie wyłączył???
  • ~starszy ale nie zmechacony . . .
    (2011-10-07 12:16)
    Jeśli się k o m u ś nie podoba, niech nie patrzy. Może też udawać,że nie widzi,
    może w y l a czyć tv, może zamknąc oczy. Może też wstąpić do klasztoru.
    Po ulicy nikt nie chodzi z gołą pupą i bez stanika. Ale . . . jeśli ktoś idzie
    do sauny to zawsze może spotkać kogoś z nie odzianą p u p ą , a na plaży -
    - bez stanika. Wszystko co ludzkie . . . i nie udawajcie na siłe świętoszków.
  • ~władysław R
    (2011-10-07 11:47)
    Jak by mnie nazwali, gdybym miał o jeden guzik w rozporku za bardzo rozpięty Ci nowocześni postępowi antymoherowi europejczycy?
  • ~gosc
    (2011-10-07 11:41)
    stare prochno ktore wstawilo sobie sztuczny biusu nie pomoze puder roz
  • ~vp
    (2011-10-07 11:19)
    A czyż nie jest interesująca kobietą ? i to jako całość.
  • ~KaZet
    (2011-10-07 11:01)
    No i co ? Jeśli popatrzę pożądliwym w z r o k i e m to co mohery ?
    Zapuszkujecie faceta? Jak nazwiecie tę "dewiację". No pytam panią
    Radziszewską, jakąś cnotliwą "Fundacje" i te pozostałe obrończynie
    niewieściej c n o t y? A jak J e j szepne, że mi się podoba? A jeśli zaproponuję
    J e j spotkanie? Czy podpowiecie mi , żebym to robił przy zgaszonym,
    czy zapalonym świetle. Niektórym , to chyba przewraca sie w głowach.
    Chyba mężowie za dużo zarabiają .