Chociaż Kayah zawsze należała do najzgrabniejszych artystek w kraju, to czasem martwił ją nadmiar kilogramów. Szczególnie bacznie zaczęła przyglądać się swojej sylwetce, gdy została zaproszona do programu TVP 2 „The Voice of Poland – Najlepszy głos”. Artystka doszła do wniosku, że powinna pozbyć się nieco tłuszczyku z ud i talii - donosi "Fakt".

Jak twierdzą znajomi piosenkarki w rozmowach z "Faktem", Kayah nie chciała jednak katować się żadną z popularnych diet ani poddawać się inwazyjnym zabiegom. Gwiazda po prostu zrezygnowała z niektórych przyzwyczajeń żywieniowych. Od kilku miesięcy nie je więc w ogóle jasnego pieczywa i pije głównie wodę mineralną, porzuciwszy kolorowe gazowane napoje. Mięsa unika już od dobrych kilku lat.

Ale co najważniejsze, Kayah zaczęła więcej się ruszać. Często chodzi na spacery, a także ćwiczy sobie w domu, bez presji trenerów. Efekty są widoczne gołym okiem. Nogi artystki, znów stały się powodem do zazdrości dla wielu młodszych koleżanek, a i reszta ciała odzyskała swoją dawną sprężystość. Tak trzymać!

>>> Czytaj także: Fraszyńska na dywaniku! Wszystkim daje "10".