Gwiazda filmów "I kto to mówi" od wielu lat miała problemy z nadwagą. Diety, ćwiczenia i specjalne programy odchudzające, nic nie pomagało aktorce pozbyć się zbędnych kilogramów. Aż do teraz.

Reklama

Kristie Alley z dumą prezentuje swoją szczuplejszą sylwetkę, którą jak czytamy w DailyMail, zawdzięcza treningom do amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka tak intensywnie przygotowywała się do odcinków na żywo, że udało jej zrzucić aż 30 kilogramów. Znacznie szczuplejsza, przestała ukrywać się pod workowatymi sukniami i zaczęła nosić bardziej kobiece i seksowne kreacje.

AP / Matt Sayles
Newspix / Teach

Widzowie, którzy śledzą polskie edycje tanecznego show, nie będą zdziwieni przypadkiem Kristie Alley. Choć spadek wagi w wysokości 30 kilogramów jest naprawdę imponujący, to wśród rodzimych gwiazd biorących udział w "Tańcu z gwiazdami" również mogliśmy obserwować ogromne metamorfozy.

Anna Mucha, Anna Guzik czy Dorota Zawadzka, to gwiazdy, które zawdzięczają programowi zupełnie odmienione, znacznie bardziej kobiece i seksowne wizerunki. Choć nie zawsze udało się podtrzymać nowy image po zakończeniu show (patrz Dorota Zawadzka), to dla niektórych celebrytek stał się on przepustką do zupełnie nowej kariery (patrz Anna Mucha).

AKPA