Kim Kardashian to celebrytka, która słynie ze swojego zamiłowania do medialnego rozgłosu. Wszystko co robi, ze szczegółami życia osobistego włącznie, musi być szeroko komentowane w mediach i pełne spektakularnego przepychu. W jednym z wywiadów sama oznajmiła, że dzień, w którym ona i Kris Humohries powiedzą sobie sakramentalne "tak" rozmachem ma dorównać królewskiemu ślubowi Księcia Williama i Kate Middleton.

Reklama

Gwiazdka doskonale wie co zrobić, by tą wyjątkową uroczystość przekuć w prawdziwe medialne wydarzenie oraz spory sukces finansowy. Umiejętne podsycanie zainteresowania mediów to w końcu jej specjalność.

Ostatnio, za pomocą swojej oficjalnej strony Kim wyjawiła, że zaszczytu zaprojektowania jej ślubnej kreacji dostąpi Vera Wang - "Z ogromną przyjemnością oświadczam, że to Vera Wang zaprojektuje moją suknię ślubną. Vera od bardzo dawana jest bliską przyjaciółką naszej rodziny i rozmawiałam z nią o tej chwili od lat, więc kiedy musiałam dokonać wyboru projektanta, któremu powierzę zaprojektowanie mojej sukni, jej nazwisko było pierwszym, o którym pomyślałam. Nikt nie projektuje takich kreacji jak ona."

Kim, którą, jak donoszą amerykańskie tabloidy, już ogarnęła gorączka ślubnych przygotowań, w kwestii suknie całkowicie zawierzyła projektantce. Celebrytka zapewnia, że ufa jej gustowi i nie ma wątpliwości co do tego, że Wang stworzy jej wymarzoną suknię - "Wiem, że Vera ziści wszystkie moje marzenia i zaprojektuje idealną suknie na tą wyjątkową dla mnie okazję."