Panna młoda, czyli 30-letnia Kim Kardashian i 26-letni Kris Humphries, zawodnik drużyny z New Jersey wypowiedzieli słowa przysięgi małżeńskiej w sobotę. Odbyła się ona podczas ceremonii w prywatnej posiadłości w Południowej Kalifornii.

Reklama

Amerykański magazyn "People" wykupił prawa do przygotowania materiału z tej uroczystości. Ślub będzie można obejrzeć w dwóch częściach w październiku na kanale "E!".

Kardashian i Humphries zaczęli spotykać się w 2010 roku. Do zaręczyn doszło w maju, gdy Kim otrzymała od ukochanego imponującej wielkości 20,5 karatowy, diamentowy pierścionek.

Na sobotnim ślubie celebrytki było 440, a wśród nich znalazły się aktorki Eva Longoria i Lindsay Lohan. Kim Kardashian zachwycała suknią koloru kości słoniowej wykończoną koronką. Kreację tę zaprojektowała Vera Wang.

Podobno panna młoda zażyczyła sobie tort weselny podobny do tego, który na swoim ślubie mieli książę William i Kate Middleton.

Sobotni ślub był pierwszym dla Humphriesa, ale drugim dla Kardashian. W 2000 roku, Kim wyszła za producenta muzycznego Damon Thomas. Małżeństwo przetrwało 4 lata.(PAP Life