Aniston ma na swoim koncie 5-letnie małżeństwo z Bradem Pittem oraz związki m.in. z aktorem Vincem Vaughnem i piosenkarzem Johnem Mayerem. 42-letnia gwiazda, od niedawna związana z kolegą po fachu, Justinem Theroux, jest zdania, że każda z jej miłości stanowiła dla niej ważne doświadczenie. Dlatego aktorka nie wykreśla byłych partnerów ze swojego życia.

Reklama

- Miałam kilka wspaniałych związków. Nieważne, czy były one długie, czy krótkie. Wszystkie były świetne. Wiele nauczyłam się dzięki każdemu z nich. Wiem, że ci mężczyźni nie zjawili się w moim życiu bez powodu, lecz byli częścią mojego przeznaczenia. Miło jest utrzymywać z nimi kontakt - oznajmiła Aniston w wywiadzie dla magazynu "LOOK".

Gwiazda nowej komedii "Szefowie wrogowie" zdradziła ponadto, że ważnym elementem każdej relacji jest dla niej przyjaźń z partnerem. "W związku potrzebuję lojalności, swobody, zabawy i po prostu dobrego kompana do wspólnego spędzania czasu" - wyjaśniła.

- Jestem teraz naprawdę szczęśliwa. Mam wspaniałą karierę i najlepszych przyjaciół. To, czy masz pozytywne czy negatywne nastawienie, zależy od ciebie. Sama wybieram szczęście - oznajmiła aktorka.