Kora jest konsekwentna jak mało kto. Choć na scenie i przy jurorskim stole nie brak jej spontaniczności, to we własnym życiu postępuje z aptekarską dokładnością. Od niedawna jurorka muzycznego show ma nowy cel – zrzucić kilka kilogramów.

Reklama

Dlatego gwiazda przeszła na nową, wysokobiałkową, opracowaną przez francuskiego specjalistę Pierre'a Dukana dietę, z której ostatnio chętnie korzystają nie tylko gwiazdy.
W odróżnieniu od innych metod odchudzania, ta charakteryzuje się tym, że zamiast głodówki, najważniejsza jest konsekwencja. Dlatego specjaliści zalecili Korze nie tylko spożywanie chudego mięsa, ryb, owoców morza czy gotowanych warzyw, co teraz stanowi podstawowe menu gwiazdy. Ważne są także długie spacery oraz poranne masaże, wprowadzające jurorkę w stan relaksu, co jest tym bardziej potrzebne, że w trakcie programów na żywo często dochodzi do stresujących sytuacji.

Dieta już zaczęła przynosić rezultaty. Jak dowiedział się Fakt, przez pierwszych dziesięć dni Kora wyraźnie straciła już na wadze. Ale teraz czeka ją jeszcze trudniejsze zadanie. Po gwałtownym chudnięciu najważniejsze jest utrzymanie wagi. Podobno piosenkarka bardzo boi się efektu jojo. Wtedy wyrzeczenia poszłyby na marne.

>>> Czytaj także: Ten prezenter to ma dobrze. Wozi go szofer!