Jak pisze "Fakt", wizerunek Kasi Zielińskiej w ciągu kilku ostatnich lat zmienił się diametralnie. Krzykliwe, często mało gustowne stroje zastąpiły klasyczne kreacje w stonowanych kolorach. Świetnie wykonany makijaż i perfekcyjnie dobrana do urody fryzura to obecnie znaki rozpoznawcze Zielińskiej. Co ważne, wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrają. To właśnie dzięki temu nad wizerunkiem gwiazdy rozpływają się miliony Polaków, w tym modowi krytycy kolorowych magazynów.

Reklama

Praca nad nowym stylem gwiazdy rozpoczęła się ponad rok temu. Według "Faktu" najtrudniejsza, bo trwająca najdłużej, była praca nad sylwetką. Dzięki regularnym, często wycieńczającym treningom pod okiem mistrzyni świata w fitnessie Mai Wasilewicz, oraz odpowiedniej diecie Kasi udało się zrzucić ok. 15 kg. Całości dopełniły starania specjalistów od kreowania wizerunku. Za dobór fryzury odpowiedzialna była stylistka fryzur Maryla Duda. Perfekcyjny makijaż Kasia zawdzięcza makijażystce Eryce Sokólskiej. Kreacje, które podkreślają atuty figury aktorki, wybierają styliści Marcin Dąbrowski i Ewelina Rydzyńska - wylicza "Fakt".

Agencja Mazur

Dziś odmieniona Kasia nie przypomina siebie sprzed lat. Wygląd wpłynął też na nowe propozycje zawodowe, których w ostatnim czasie Zielińska dostaje bardzo dużo. Mimo to aktorka wciąż nie przestaje pracować nad sobą. - Jak każda kobieta, wciąż mam kompleksy. Uważanie się za ideał może być bardzo zgubne - wyznaje "Faktowi" Kasia. Nowa Kasia to także nowe postrzeganie samej siebie. - Ostatnio nabrałam większego dystansu do własnej osoby. Nie przejmuję się wszystkim tak bardzo jak kiedyś. Najważniejsze jest jednak to, że każdy nowy dzień jest powodem do radości - dodaje.

Cennik:

Stylizacja włosów - 300-500 zł
O fryzurę Kasi dba Maryla Duda, stylistka fryzur m.in. Ani Dąbrowskiej, Edyty Górniak i Kasi Glinki. Strzyżenie u Maryli kosztuje ok. 150–200 zł.

Reklama

Makijaż - 300 zł
Wizażystką Zielińskiej jest Eryka Sokólska. Oprócz Kasi jej klientkami są m.in. Kasia Glinka, Marzena Rogalska, Grażyna Torbicka i Beata Sadowska.

Stylizacja - od 1000 zł
Stylista Marcin Dąbrowski ubiera m.in. Joannę Brodzik, Filipa Bobka, Marzenę Rogalską i Annę Maruszeczko. Ceny za poradę zaczynają się od 1000 zł.

Kapif

>>> Czytaj także: Frytka poprowadzi talk show. Będzie hit?