Warszawa
Reklama

Kobieca, czy wulgarna? Oceniamy styl Rafalali

22 października 2014, 07:25
Tę stylizację artystki można uznać za jedną z najbardziej zachowawczych i skromnych. Czarna sukienka zakrywała naprawdę dużo ciała, a nie był tak wyzywający, jak zwykle.
Tę stylizację artystki można uznać za jedną z najbardziej zachowawczych i skromnych. Czarna sukienka zakrywała naprawdę dużo ciała, a nie był tak wyzywający, jak zwykle. / AKPA
Pojęcie subtelnego podkreślania kobiecości jest jej absolutnie obce. Ona kobiecością epatuje, atakuje i poraża! Wszystko, co na siebie zakłada, musi być superseksowne, superkrótkie albo superobcisłe. Czy 33-letnia transseksualna artystka może się podobać? Za co należą jej się brawa w kwestii kreowania image'u, a co mogłaby zmienić? Zobaczcie naszą galerię.

Powiązane

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama