Samookaleczenia i autoagresja dzieci. Problem narasta!

| Aktualizacja:

Te wstrząsające dane powinny zaalarmować wszystkich rodziców, opiekunów i pedagogów. Liczba dzieci przyjmowanych do szpitala na skutek samookaleczeń wzrosła w przeciągu ostatniej dekady o 70 procent! Nawet co dziesiąte dziecko okalecza się przynajmniej raz w tygodniu. Truje się, „tnie”, celowo spada z roweru lub wali głową w ścianę… Co sprawia, że dzieci krzywdzą siebie i jak je przed tym chronić?

wróć do artykułu
  • ~post
    (2012-03-18 22:11)
    Ppwodem samookaleczeń i autoagresji u dzieci jest brak matki w domu. Zgodnie z prawem naturalnym, matka winna być w domu przez 24 godziny. Nie powinna być w pracy poza domem, aby dorabiać skarb państwa poprzez wypracowywanie podatków. W obecnych czasach dzieci mają wiele problemów, a nawet tzw. "błachy problem" dla dziecka jest bardzo poważnym problemem.. Matki nie ma w domu, po powrocie z pracy do domu, matka nie ma czasu na wnikliwą i spokojną rozmowę z dzieckiem. Dziecko to widzi i wie że z matką nie porozmawia, więc próbuje swój problem załatwić samo, lub ten narastający problem próbuje zagłuszyć poprzez samookaleczenia i autoagresję.

    Szanowni rzadziciele róbcie tak dalej, wyślijcie wszystkie matki do pracy do 67 lat lub dłużej, to może większość dzieci sama się okaleczy, wysadzi, zabije i bedziecie mieli spokój.