Każdy sposób promowania marki jest dobry, stąd obecność Audi na trwających właśnie 63. targach...zabawek w Norymberdze. Audi prezentuje tam swoje produkty przeznaczone dla dzieci - od śliniaczka po samochód dziecięcy.

Reklama

Główną atrakcją na stoisku marki jest "Audi Junior quattro", wykonany zgodnie z trendami nowej stylistyki. Ta mała wyścigówka, charakteryzująca się ostrymi konturami, sportowymi nadkolami oraz tapicerowanym siedziskiem gwarantuje maluchom dobrą zabawę podczas jazdy.

Z kolei prototyp modelu "Competition Kit" oferuje dodatkowo elektryczne światła LED. Jego sportowy wygląd oparty jest na pakiecie Competition Kit Audi A1.

Prezentując na targach zabawek prototyp "Audi Kinder Laufrad" Audi przedstawia nową koncepcję "2 w 1". W wersji podstawowej jest to rowerek biegowy w ekskluzywnej stylistyce Audi. Kilkoma ruchami można szybko i łatwo przekształcić go w hulajnogę.

Produktem odpowiednim na tę porę roku, a zaprezentowanym na stoisku, są sanki "Audi Snow Bob". Ich stylistyka przypomina legendarne samochody z lat 30. posiadające opływowe kształty - dzięki żłobionemu profilowi "Audi Snow Bob" szybko pokonują ośnieżone stoki.

Reklama

Na targach prezentowana jest również kolekcja dziecięca Heritage, nawiązująca do sukcesów wyścigowych marki Audi w latach 80. Od koszulki polo po kurtkę - szeroki wybór odzieży wysokiej jakości. Wspólna kolekcja dziecięca Audi i K"the Kruse została poszerzona o śliniak, zegarek z pozytywką, misia - kierowcę wyścigowego oraz śpioszki.

Specjalną atrakcją wśród prezentowanych modelików będzie Audi A6 Avant w skali 1:87. Ekskluzywna edycja w beżu, limitowana jest do 500 sztuk.