- W sklepach pojawiła się nowa, jesienno-zimowa kolekcja BARTKA. Jak każdą dotychczasową propozycję Państwa bucików, tę również cechują walory zdrowotne i użytkowe. Które rozwiązania szczególnie warto podkreślić?
Reklama
- Przy tworzeniu każdej kolekcji naszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb dziecięcej stopy oraz dopasowanie obuwia do różnych warunktów klimatycznych. W tej kolekcji zastosowaliśmy całkowicie wodo- i wiatroszczelną membranę SYMPATEX REFLEXION, umożliwiającą jednocześnie oddychanie stopy dzięki odprowadzaniu pary wodnej na zewnątrz buta. Innowacją jest specjalna wkładka antygrzybicza i antybakteryjna, dzięki której buty dłużej zachowują świeżość, chronią tym samym stopę dziecka przed drobnoustrojami. Nowe rozwiązania wprowadziliśmy również do produkcji podeszew, dzięki którym buty są nie tylko zdrowe, lecz także bezpieczne.
- To znaczy?
- Spody są jedną z najważniejszych części obuwia. Te w butach BARTEK wykonane są z kauczuku termoplastycznego, który w warunkach naszego klimatu charakteryzuje się wysoką odpornością na poślizg i ścieranie, miękkością i elastycznością. Specjalne urzeźbienie podeszew, zgodne jednak z trendami mody, gwarantuje bezpieczeństwo dzieci w każdych warunkach terenowych i pogodowych. Na wybranych modelach butów umieszczamy elementy odblaskowe.
- Zakup butów dla malucha to często dla rodziców nie lada kłopot. Można by rzec, że BARTEK - ze swoją prozdrowotną filozofią działania - jest ekspertem w tej dziedzinie. Proszę powiedzieć, czym powinniśmy kierować się przy wyborze odpowiedniego obuwia dla dzieci?
- Buciki powinny być przede wszystkim lekkie, sprężyste i elastyczne. Najlepiej, gdy wykonane są ze skóry naturalnej albo wysokogatunkowych materiałów tekstylnych. Ważne jest swobodne ułożenie stopy dziecka i możliwość poruszania palcami, dlatego buty powinny być szerokie i dość wysokie w części czubka. Równie ważny jest elastyczny zapiętek, który bedzie utrzymywać piętę w odpowiednim ułożeniu, oraz odpowiednie zapięcia - najlepiej sprawdzają się rzepy.
- W bieżącym roku mija 20 lat obecności BARTKA na polskim rynku. Marka dostępna jest już w kilkuset sklepach w kraju i za granicą i dalej dynamicznie się rozwija.
- To prawda. W Polsce nasze buty dostępne są w 54 sklepach firmowych i ponad 150 multibrandowych, a także w ponad 250 sklepach poza granicami kraju. Otwieramy również własne placówki za wschodnią granicą - mamy już 3 sklepy na Litwie i 9 na Ukrainie. Coraz większą popularnością cieszy się sklep internetowy www.sklep.bartek.com.pl, gdzie dostępnych jest nawet kilka tysięcy wzorów butów wielu marek! Wprowadzamy liczne promocje i rabaty, a w wybranych miejscach zapewniamy bezpłatne badania ortopedyczne. Ponadto stale urozmaicamy ofertę asortymentową w salonach firmowych oraz w sklepie internetowym. Nowością są buty marki FERRARI. Bardzo cieszy nas uznanie ze strony rodziców, bo to motywuje do dalszej pracy i szukania nowych rozwiązań.
- Dziękuję za rozmowę.