Fashion Moments, czyli co każda Mama powinna wiedzieć by wyglądać pięknie na co dzień. Wykład Osy Osobistej Stylistki dla Mam.
Wszystkim Mamom potrzebny jest zastrzyk wiary w siebie, potwierdzenie, że absolutnie każda kobieta może wyglądać pięknie, jeśli tak postanowi i wie, jak to zrobić. A Monika Jurczyk, pierwsza w Polsce Osobista Stylistka, autorka filozofii ubierania Fashion Moments, wie, jak wykorzystać magię ubrania na co dzień i tą widzą podzieli się z Mamami. „O co chodzi w Fashion Moments? O to, żebyśmy o własnym wyglądzie pamiętały zawsze, bo świetne ubranie potrafi dodać wartości i piękna nawet rutynowym czynnościom. Zbyt często ładne ubranie zostawiamy „na później”. A przecież każdy dzień może być godny zapamiętania.” – zapewnia Monika. 


Bezpłatne spotkania z Osobistymi Stylistkami z okazji Dnia Matki odbędą się 25 maja o 12:00 w dwóch miastach: 


- w Krakowie, w Gazeta Cafe, ul. Bracka 14
- w Sopocie, w kawiarni Sanatorium/część Domek, ul. Ogrodowa 8


Monika Jurczyk Osa w Krakowie i Dorota Florek w Sopocie nauczą Mamy kreować własne Fashion Moments na co dzień, powiedzą jak bawić się wizerunkiem, co jest ważne w doborze ubrania. Każda z pań będzie mogła skorzystać z konsultacji, poznać swój typ sylwetki, dowiedzieć się jak unikać modowych wpadek i jak podkreślać atuty figury strojem. Tego dnia mamami zajmą się wszystkie stylistki z zespołu Osy (www.personalstylist.pl)


Osa przygotowała też niespodziankę: każda z pań otrzyma premierowo Dowód OSYbisty gratis. Jest to kieszonkowy poradnik sylwetkowy i ściąga z najlepszymi fasonami na samodzielne zakupy. Dodatkowo w loterii wizytówkowej będzie można wygrać profesjonalne zakupy z Osobistą Stylistką.
Mamy mogą zabrać na spotkanie swoje pociechy, miejsca są przyjazne maluchom. W Krakowie Gazeta Cafe zapewni animatorkę dla dzieci


Udział w spotkaniach jest bezpłatny, należy zgłaszać przez stronę: WWW.personalstylist.pl, lub profil wydarzenia na facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=130338250377253