Analitycy porównywarki cen Nokaut.pl przygotowali zestawienie najczęściej przeglądanych na jej stronach zabawek dla chłopców i dla dziewczynek. W tym roku na prezent dla dziecka planowaliśmy przeznaczyć średnio 80 zł, przy czym około kilkunastu złotych więcej wydamy na podarunek dla dziewczynki.

Reklama

DLA CHŁOPCÓW

Dla chłopców rodzice poszukują głównie samochodów, wśród których dominuje seria Hot Wheels. Dwie pierwsze pozycje w zestawieniu przygotowanym przez Nokaut.pl, zajmują gadżety związane z serią animowanych bajek o Benie Tennysonie. Na kolejnych plasują się zabawki z serii Gormitów oraz Bakuganów. Popularna jest także skrzynka z narzędziami do majsterkowania, dzięki którym maluch będzie mógł pomagać tacie przy pracach remontowych.

Inne

czytaj dalej...DLA DZIEWCZYNEK

Z kolei najczęściej poszukiwanym prezentem dla dziewczynki jest zestaw koralików do samodzielnego robienia biżuterii. Wśród 10 najpopularniejszych zabawek są również te związane z zabawą w gotowanie – w zestawieniu znajdują się one aż na czterech pozycjach. Radość córce, wnuczce czy siostrzenicy sprawią też Piesek Chi Chi, kucyk Pony czy zabawki z serii Hannah Montana, na przykład peruka oraz mikrofon.

Inne

TOP 5 najczęściej oglądanych zabawek na Nokaut.pl


1. Piesek Bobby Epee
Bobby to naprawdę posłuszny piesek, który chodzi, rusza uszami i mordką oraz merda ogonkiem. W dołączonym do niego zestawie znajdują się trzy magiczne, kolorowe gwizdki. Wystarczy użyć jednego z nich, a Bobby rozpozna który z nich został użyty i zareaguje w odpowiedni sposób. Doskonały prezent dla dzieci powyżej 3 lat. Cena od 147,99 do 199 zł.

2.Zestaw koralików do robienia biżuterii ANEK

Zestaw koralików umożliwia tworzenie biżuterii w zależności od upodobań małej modystki. Kolorowe paciorki można nawlekać na wiele sposobów, tworząc za każdym razem inne wzory. W zestawie znajdują się koraliki oraz sznureczki do nawlekania. Cena: od 9,00 do 28,90 zł.

czytaj dalej...Reklama

3. Gra Hasbro Tabu

Szalona gra, która sprawi mnóstwo frajdy Tobie i Twoim przyjaciołom! Jak sprawić, by Twoja drużyna odgadła hasło, gdy nie możesz użyć słów, które najlepiej je określają? Do tego Twój czas na podpowiedzi jest bardzo ograniczony, a przeciwnicy tylko czekają, byś się pomylił... Musisz użyć sprytu, wiedzy i inteligencji. Wiele zabawnych momentów gwarantowanych. Idealna zabawka dla dzieci powyżej 12 lat. Cena: od 80 do 113,99 zł.4. Gra Monopoly Hasbro Tu i Teraz Banking

Zupełnie nowa wersja gry Monopoly, w której płacisz kartami kredytowymi, a każda transakcja jest zapamiętywana przez terminal. Wkrocz w XXI wiek i zautomatyzuj swoją grę! Monopoly to strategiczna gra planszowa, którą zna chyba cały świat. Doskonała rozrywka dla całej rodziny. Cena od 154 do 215 zł.

5.Klocki Lego Star Wars Gwiazda Śmierci 10188

Zestaw klocków Lego z serii Star Wars. Walka wewnątrz Gwiazdy Śmierci! Odtwórz akcję i przygody rodem z filmu Star Wars dzięki unikatowemu zestawowi klocków Gwiazda Śmierci! To zadziwiająco szczegółowy obraz stacji bitwy oraz niewiarygodnie bogata gama minifigurek, z ruchomymi częściami i akcesoriami pojawiającymi się w Epizodzie IV oraz VI Sagi. Zabawka dla dzieci od 12 lat. Cena 1750 zł.