Katie Holmes - królowa czerwonego dywanu

Podczas małżeństwa z 16 lat starszym Tomem Cruisem Katie Holmes z gwiazdki seriali dla nastolatków przemieniła się w stylową królową czerwonego dywanu. Kiedyś jej znakiem były długie loki, bawełniane T-shirty i powycierane dżinsy.

Dzisiaj po naturalnej, rozwichrzonej fryzurze zostało jedynie wspomnienie. Katie nie wychodzi z domu bez perfekcyjnie ułożonego boba.

Zapomniała też o sportowym obuwiu. Zawsze ma na nogach wysokie szpilki od Louboutina, a kreacje zamawia u Armaniego, Diora lub Valentino.

Angelina Jolie - koniec z szaleństwami

Nie trzeba mieć jednak tak potulnego i łagodnego charakteru jak Katie, by u boku starszego mężczyzny przejść metamorfozę. Angelina Jolie słynnie z wyjątkowo wyrazistej osobowości i despotycznego charakteru. Mimo to po poznaniu 12 lat starszego Brada Pitta zrobiła gruntowne porządki w szafie.

Pożegnała się z prowokującymi skórzanymi spodniami i kurtkami. Teraz częściej widujemy ją w szarych i czarnych ołówkowych spódnicach i stonowanych, eleganckich sukniach. O czasach jej stylowego szaleństwa przypominają jedynie jej liczne tatuaże.

Lily Allen - czas na eleganckie buty

Stylowe zmiany nie ominęły również niepokornej brytyjskiej wokalistki Lily Allen. Wszystko za sprawą o 15 lat starszego muzyka, Eda Simonsa z Chemical Brothers.

Lily najpierw schudła, a następnie swój popisowy komplet - dziwaczną sukienę w wielkie grochy w połączeniu z wielkimi adidasami - zamieniła na eleganckie kreacje w stylu lat 50., do których nosi stylowe pantofle. I choć jej związek już się zakończył, uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na Wyspach.

Catherine Zeta-Jones - z seksbomby w mamuśkę

Związek ze starszym mężczyzną odmienił również słynną dziewczynę Zorro. Catherine podczas małżeństwa z 25 lat starszym Michaelem Douglasem nie straciła co prawda seksapilu, ale jej styl stał się bardziej stateczny i dojrzały.

Zeta unika niefrasobliwych fryzur. Oprócz eleganckich sukni, pokochała bardzo drogą biżuterię. Im bardziej brylantową i szykowną, tym lepiej. Zmieniła też podejście do życia. Nie boi się starzeć. Ostatnio stwierdziła nawet, że jest już za stara na odgrywanie scen erotycznych, bo jej wygląd nie pozwala jej na granie postaci młodych i atrakcyjnych kobiet. "To naturalna kolej rzeczy. Mam już swoje lata i teraz będę grać raczej mamusie niż symbole seksu” - powiedziała aktorka.

Z tym stwierdzeniem można jednak polemizować. Elegancko ubrana kobieta zawsze jest seksowna i pociągająca.

_______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Co się stało z Krystyną Jandą?
>>> Co powiększają sobie mężczyźni?
>>> TAK WYGLĄDA KOBIETA IDEALNA