Inne
Reklama

W dzień klasyczne, nie epatujące seksem, są bardziej na miejscu, wieczorem też zdadzą egzamin i pozwolą uniknąć wysupływania się z ciasnych rajstop i poplątanej „uprzęży”… Pończochy - bo o nich mowa - to niezbędny element kobiecej garderoby.

Inne
Inne

Pończochy samonośne, niegdyś nowość gwarantująca wygodę, jakiej nie dają pasy do pończoch, wyparte zostały przez rajstopy. Ile jednak stracił w tym momencie świat! Nic tak nie podkreśla niepowtarzalnej linii kobiecych ud, jak to magiczne i elektryzujące zetknięcie materii z nagą skórą i poprzeczny pas zdobiącej je koronki. Do tego ta klasyczna i elegancka prostota, której brak wielu elementom współczesnej bieliźniarskiej garderoby.

W letnie wieczory możesz pozwolić sobie na to, na co o innych porach roku nie pozwala ci dbałość o wrażliwe jajniki i pęcherz – możesz zabrać pończochy nie tylko do łóżka, ale i na ulicę. I pozwól spódnicy podciągnąć się nieco wyżej…

Najbardziej gorąco polecamy rozwiązanie klasyczne: delikatna i cienka pończocha, najlepiej tylko 10 DEN, z grubym pasem koronki, który nie tylko doda im elegancji, ale też optycznie wyszczupli nogi. Bez żadnych wzorów czy wyzywających kabaretek. Taki wybór będzie odpowiedni na każdą okazję i sprawi, że nawet w dzień i do wszelkich kolorów można będzie nosić kojarzoną z wieczorową porą czerń. Jednak mniej odważne panie mogą zdecydować się na subtelny beż i ecru lub niewinną biel.

Pończochy ze zdjęć kupisz w tych sklepach internetowych:

www.garderoba.pl La Amore pończochy samonośne, Slave of Emozioni, Nurse pończochy

www.esensa.pl Klasyczne pończochy wykończone koronką