Badania przeprowadzone przez Instytut Nauki w Niemczech jednoznacznie dowodzą, że 84 proc. facetów traci cierpliwość, gdy ich kobieta zbyt długo przebiera w kreacjach lub nakłada makijaż.

Kolejnym powodem do burzliwej kłótni są wielogodzinne rozmowy przez telefon. 75 proc. facetów po prostu kipi ze złości, gdy ich partnerka zatraca się w plotkowaniu z przyjaciółką.

I choć wydawałoby się, że na jednej z pierwszych pozycji rankingu znajdzie się buszowanie po sklepach i trwonienie pensji na kolejne buty lub sukienkę, okazuje się że panowie zdążyli się do tej naszej słabości przyzwyczaić. Zaskakujący jest natomiast fakt, że dwóch na trzech facetów nie znosi, gdy kobieta chce poznać jego zdanie. Zapomnij o pytaniu "Co o tym sądzisz”, jeśli chcesz, by Twój facet nie uciekł, gdzie pieprz rośnie.

I jeszcze jedna ciekawostka, okazuje się, że co trzeci przedstawiciel brzydkiej płci nigdy nie przyzna się, że jego kobieta jest... za gruba.

Pewnie ciekawi cię, co "oni” lubią w nas najbardziej. Nie łudź się, że dowiesz się czegoś nowego. Seks, seks i jeszcze raz seks! 93 proc. facetów uwielbia, gdy emanujemy seksapilem. I bije z nas erotyzm. Panowie mają także słabość do kobiet, które się pięknie i chętnie uśmiechają.

_____________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kawałek ciała kuszący jak diabli
>>> Co mężczyźni sobie powiększają?
>>> Facet z gatunku beznadziejnych
>>> Jak go uwieść, rozkochać i... utrzymać